ПРЕАМБУЛА

Перед використанням програмного забезпечення SIGMA MOBILE (далі – “Програмне забезпечення”) та відповідних сервісів необхідно дотримуватися умов ліцензійного договору на програмне забезпечення та сервіси SIGMA MOBILE (далі – “Угода”). Будь ласка, уважно ознайомтесь зі змістом цієї Угоди, зокрема щодо умов звільнення чи обмеження відповідальності, а також щодо активації чи використання деяких конкретних послуг та оберіть прийняти ці умови чи ні.

Ви не можете завантажувати, встановлювати або використовувати Програмне забезпечення та пов’язані з ним сервіси, якщо ви не прочитали та не прийняли всі умови цієї Угоди. Завантаження, установка, використання програмного забезпечення або створення будь-якого облікового запису SIGMA MOBILE та інші подібні дії трактується як прийняття усіх умов Угоди.

1. СФЕРА ДІЇ УГОДИ

1.1. Сторони Угоди

Ця Угода укладається між Вами та ТОВ «СІГМА МОБАЙЛ» (Ідентифікаційний код юридичної особи 42095964) (далі- «SIGMA MOBILE») щодо завантаження, встановлення, використання, копіювання програмного забезпечення та користування відповідними сервісами SIGMA MOBILE.

2. ПРЕДМЕТ УГОДИ

2.1. Зміст предмету угоди

Зміст предмету угоди стосується програмного забезпечення SIGMA MOBILE для надання користувачам відповідних сервісів (далі – “Сервіси”).

2.2. Форма застосування

Використання Програмного забезпечення можливе у формі застосунку для смартфонів з операційною системою Android або IOs, складової частини програмного забезпечення мобільних телефонів. Користувачам необхідно обрати версію, що відповідає пристрою.

2.3. Сфера дії ліцензії

2.3.1. SIGMA MOBILE надає вам персональну, непередавальну та невиключну ліцензію на використання Програмного забезпечення. Ви можете встановлювати, використовувати, демонструвати та запускати Програмне забезпечення для некомерційних цілей на одному пристрої.

2.3.2. SIGMA MOBILE залишає за собою всі інші права, не прямо передбачені умовами цієї Угоди. Для здійснення таких прав Вам необхідно окремо отримати письмовий дозвіл SIGMA MOBILE. Невиконання SIGMA MOBILE вищезазначених прав не є відмовою від таких прав.

3. Обліковий запис SIGMA MOBILE

Для використання Програмного забезпечення слід зареєструвати обліковий запис.

4. ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

4.1. Ви можете завантажити Програмне забезпечення безпосередньо з Google Play, Apple App Store або з веб-сайту SIGMA MOBILE.

4.2. Якщо Ви завантажуєте Програмне забезпечення або будь-яку інсталяційну програму з таким же ім’ям, як Програмне забезпечення від будь-якої третьої сторони без дозволу SIGMA MOBILE, SIGMA MOBILE не може гарантувати, що Програмне забезпечення може використовуватися нормально, і тому не несе відповідальності за будь-які збитки, заподіяні таким завантаженням.

5. ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ВИДАЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

5.1. SIGMA MOBILE пропонує різні версії Програмного забезпечення для різних типів пристроїв. Перед встановленням необхідно обрати конкретну версію відповідно до пристрою, на який встановлюватиметься Програмне забезпечення.

5.2. Якщо вам більше не потрібно використовувати Програмне забезпечення або вам потрібно встановити нову версію Програмного забезпечення, ви можете видалити Програмне забезпечення зі свого пристрою. Якщо ви готові допомогти SIGMA MOBILE в покращенні продукту та послуг, повідомте про причини видалення.

6. ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

6.1. З метою зручності користування та покращення якості сервісу, SIGMA MOBILЕ розроблятиме нові сервіси та час від часу надаватиме оновлення програмного забезпечення (у вигляді заміни, модифікації, вдосконалення функцій та оновлення версій тощо).

6.2. З метою забезпечення безпеки та нормального функціонування Програмного забезпечення, SIGMA MOBILE залишає за собою право оновлювати Програмне забезпечення, змінювати або обмежувати часткові функціональні можливості Програмного забезпечення без попереднього повідомлення.

6.3. Після виходу нової версії Програмного забезпечення попередні версії Програмного забезпечення можуть бути недоступними. SIGMA MOBILE не гарантує, що попередні версії та відповідні користувацькі функції Програмного забезпечення залишаться доступними.

7. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧА

7.1. SIGMA MOBILE вживатиме розумних заходів щодо захисту персональних даних користувача. За винятком обставин, передбачених законами, SIGMA MOBILE не розголошує особисту інформацію користувача третій особі без дозволу користувача. Для захисту персональних даних користувача SIGMA MOBILE використовує професійні способи зберігання, передачі та шифрування інформації.

7.2. Під час реєстрації облікового запису чи використання Програмного забезпечення необхідно надавати деяку персональну інформацію. В окремих випадках, передбаченими законодавством, необхідно надавати реальну інформацію про особу. Якщо надана вами інформація є неповною, можуть бути встановлені заборона чи обмеження користування.

7.3. За загальним правилом, можна переглядати та змінювати власну інформацію в будь-який час. Однак, з метою безпеки та ідентифікації особи- неможливо змінити інформацію, що була зазначена при початковій реєстрації та іншу інформацію, що надавалась для верифікації.

8. ОСНОВНІ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

8.1. Зміст

8.1.1. Ви розумієте та погоджуєтесь, що Програмне забезпечення використовуватиме процесор, пропускну здатність та інші ресурси вашого пристрою для того, щоб надати вам ефективні послуги. Під час використання Програмного забезпечення може стягуватись плата оператора зв’язку за трафік даних. Користувач самостійно отримує відповідну інформацію про плату від оператора та несе відповідні витрати.

8.1.2. Приймаючи умови Угоди, ви надаєте згоду на відслідковування Вашої геопозиції Програмним забезпеченням.

8.1.3. Ви розумієте та погоджуєтесь, що деякі функції Програмного забезпечення можуть дозволяти третім сторонам знати інформацію про користувача.

8.1.4. Якщо ви використовуєте певний сервіс цього Програмного забезпечення- даний сервіс може регулюватися окремими угодами та відповідними правилами тощо (далі “Додаткова угода”). Будь ласка, перед використанням сервісу ознайомтесь з положеннями Додаткової угоди. Використання вищевказаного конкретного сервісу трактується як прийняття умов Окремої угоди.

8.1.5. SIGMA MOBILE має право демонструвати вам всі види інформації, включаючи рекламну, новини тощо, але не обмежуючись ними, за допомогою Програмного забезпечення або через Сервіси. Вищезазначена інформація може мати форму системних повідомлень, спливаючих вікон тощо.

8.1.6. Ви розумієте та погоджуєтесь, що SIGMA MOBILE докладе розумних комерційних зусиль для збереження ваших даних, що зберігаються у Програмному забезпеченні та Сервісах, але SIGMA MOBILE не може гарантувати, що ваші дані абсолютно захищені, особливо:

8.1.6.1. SIGMA MOBILE не несе відповідальність за видалення або збій зберігання на вашому пристрої відповідних даних у Програмному забезпеченні та Сервісах;

8.1.6.2. SIGMA MOBILE має право на власний розсуд визначити найдовший період зберігання даних у Програмному забезпеченні та Сервісах для кожного користувача відповідно до конкретної ситуації та виділити максимальний простір на сервері для зберігання даних користувача тощо. Ви можете самостійно створювати резервні копії відповідних даних у Програмному забезпеченні та Сервісах відповідно до власних потреб;

8.1.6.3. У разі припинення використання Програмного забезпечення чи Сервісів або ж якщо вони припиняються чи скасовуються, SIGMA MOBILE може назавжди видалити ваші дані з сервера. Після припинення чи скасування Сервісів, SIGMA MOBILE не зобов’язується повертати вам будь-які дані.

8.1.7. Під час використання Сервісу вміст цієї послуги може змінюватися відповідно до різних версій програмного забезпечення. Ви розумієте та погоджуєтесь, що коли ви використовуєте певну версію цього програмного забезпечення для відкриття або переходу на сторонні сторінки, SIGMA MOBILE може використовувати Ваш пристрій для запиту інформації про встановлену версію Програмного забезпечення та іншої необхідної інформації, наприклад, місця установки, розміру.

8.2. Специфікація змісту інформації

8.2.1. Інформаційний вміст, що міститься в цій статті, стосується будь-якого контенту, створеного, виготовленого, скопійованого, опублікованого або переданого користувачем під час використання Програмного забезпечення та Сервісів.

8.2.2. Забороняється використовувати обліковий запис SIGMA MOBILE або Програмне забезпечення та Сервіси для виготовлення, копіювання, публікації або поширення змісту, що заважає нормальній роботі SIGMA MOBILE або порушує законні права та інтереси інших користувачів або третіх осіб, включаючи, але не обмежуючись цим, наступне:

8.2.2.1. Збороняється публікувати, передавати, поширювати та зберігати заборонений вміст з порушенням національних законів та правил, які:

1) порушують основні принципи, встановлені Конституцією;

2) загрожують національній безпеці, розголошують державну таємницю, підривають державну владу і національну єдність;

3) шкодять національній честі та інтересам;

4) розпалюють національну ненависть та етнічну дискримінацію, руйнують національну єдність;

5) підривають національну релігійну політику та пропагують культи та соціальні забобони;

6) поширюють чутки, порушують соціальний порядок і підривають соціальну стабільність;

7) поширюють непристойність, порнографію, азартні ігри, насильство, терор чи будь-який злочин;

8) ображають чи створюють наклеп на інших осіб та порушують їх законні права та інтереси;

9) підбурюють незаконні збори, об’єднання, процесії, демонстрації та збори, що порушують суспільний лад;

10) здійснюють будь-яку діяльність від імені будь-якої нелегальної громадської організації;

12) містять будь-який інший вміст, заборонений законами та іншими нормативно-правовими актами.

8.2.2.2. Забороняється публікувати, передавати та зберігати вміст, що порушує законні права інших осіб, включаючи право на репутацію, право інтелектуальної власності, комерційну таємницю тощо.

8.2.2.3. Забороняється публікувати, передавати та зберігати вміст, що стосується конфіденційності, особистої інформації інших осіб;

8.2.2.4 Забороняється публікувати та передавати інформацію, спам тощо з сексуальним вмістом.

8.2.2.5. Інша інформація, яка порушує закони чи інші нормативно-правові акти, політичний лад та громадський порядок чи суперечить суспільній моралі, перешкоджає нормальній роботі SIGMA MOBILE або порушує законні права та інтереси інших користувачів чи третіх осіб також заборонена для публікування та передачі.

8.3. Специфікація Програмного забезпечення

8.3.1. Забороняється вчиняти будь-яку з наступних дій під час використання Програмного забезпечення, за винятком випадків, передбачених законом або письмовим дозволом SIGMA MOBILE:

8.3.1.1. Видаляти інформацію про авторські права на Програмне забезпечення та його копії;

8.3.1.2. Проводити зворотну інженерію, зворотну збірку та зворотну компіляцію на Програмному забезпеченні або інші спроби виявити вихідний код Програмного забезпечення;

8.3.1.3. Використовувати, орендувати, позичати, копіювати, змінювати, посилати, відтворювати, збирати, випускати, публікувати або створювати дзеркальний сайт для вмісту, яким SIGMA MOBILE володіє правами інтелектуальної власності;

8.3.1.4. Копіювати, модифікувати, додавати, видаляти та монтувати дані, що зберігаються в будь-якій термінальній пам’яті Програмного забезпечення або під час роботи Програмного забезпечення, дані між користувачем та сервером під час роботи Програмного забезпечення та системні дані, необхідні для роботи Програмного забезпечення. Також створювати будь-які похідні роботи, використовуючи сторонні інструменти / сервіси, не дозволені SIGMA MOBILE для доступу до Програмного забезпечення та пов’язаних з ним систем;

8.3.1.5. Додавати, видаляти, змінювати функції чи діючі налаштування Програмного забезпечення, змінюючи чи підробляючи інструкції та дані Програмного забезпечення, або розповсюджувати серед населення програмне забезпечення та методи, що використовуються для цілей, описаних вище, незалежно від того, чи такі дії здійснюються з комерційною ціллю.

8.3.1.6. Входити або використовувати Програмне забезпечення та Сервіси SIGMA MOBILE через будь-яке програмне забезпечення, плагін, доповнення або систему, які не розроблені або не дозволені SIGMA MOBILE, або виготовляти, публікувати, поширювати ці інструменти;

8.3.1.7 Втручатися у роботу Програмного забезпечення та його компоненти, модулі та дані самостійно або уповноважуючи інших осіб, використовувати програмне забезпечення сторонніх розробників для цих цілей;

8.3.1.8. Інші дії, які не прямо санкціоновані компанією SIGMA MOBILE.

8.4 Відповідальність

Ви повністю розумієте та погоджуєтесь, що ви несете відповідальність за всі свої дії у своєму обліковому записі, а тому числі за будь-який вміст та будь-які опубліковані вами коментарі, ваші уподобання та рекомендації тощо, а також будь-які наслідки, що випливають із цього. Ви повинні судити про вміст Сервісу самостійно та брати на себе всі ризики, пов’язані з використанням вмісту, включаючи ризики, пов’язані з розумінням правильності, повноти чи корисності вмісту. SIGMA MOBILE не може і не несе відповідальність і за будь-які збитки або шкоду, спричинені вищезазначеними ризиками.

8.5 Порушення умов договору

8.5.1. Якщо SIGMA MOBILE виявить або отримає будь-яку інформацію або скаргу від користувача щодо порушення умов цієї Угоди, SIGMA MOBILE вправі в будь-який час видалити або приховати відповідний вміст без попередження та застосувати покарання на обліковий запис, що порушує право, включаючи, але не обмежуючись цим: попередження, обмеження або заборона використання деяких або всіх функцій, заборона або скасування облікового запису та повідомити про результати ліквідування порушення.

8.5.2 Ви розумієте та погоджуєтесь, що несете повну відповідальність за будь-які претензії, вимоги чи збитки, що виникають внаслідок або у зв’язку з вашим порушенням положень цієї Угоди чи відповідних умов Сервісів. Ви також несете відповідальність за компенсацію збитків, завданих SIGMA MOBILE.

9. ПРОДУКТИ ТА ПОСЛУГИ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ

9.1. Під час використання продуктів чи послуг, що надаються будь-якою третьою стороною для Програмного забезпечення, слід дотримуватись домовленостей з третьою стороною додатково до цієї Угоди. SIGMA MOBILE та третя сторона беруть на себе відповідні обов’язки окремо за будь-який можливий спір між ними в межах, передбачених законами та або передбачених угодою.

9.2. Використання Програмного забезпечення чи запит на певний сервіс може передбачати використання послуг чи сервісів третьої сторони.

SIGMA MOBILE не може гарантувати безпеку, точність, ефективність тощо послуг та сервісів третіх сторін. SIGMA MOBILE не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну користуванням послугами та сервісами третіх сторін. До будь-якого спору, що виникає внаслідок такого користування SIGMA MOBILE не має відношення.

10. ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

10.1. SIGMA MOBILE є власником прав інтелектуальної власності на Програмне забезпечення. Усі права інтелектуальної власності, пов’язані з Програмним забезпеченням, включаючи авторські права, торговельну марку, патентну та комерційну таємницю та всю інформацію, пов’язану з цим Програмним забезпеченням (включаючи, але не обмежуючись цим: текст, зображення, аудіо, відео, графіку, дизайн інтерфейсу, структуру макета, пов’язані дані або електронні документи) захищені законами та іншими нормативно-правовими актами України та відповідними міжнародними договорами. SIGMA MOBILE користується вищезазначеними правами інтелектуальної власності, за винятком тих прав, якими користуються відповідні правовласники відповідно до законів.

10.2. Забороняється самостійно чи за допомогою третьої сторони реалізовувати, використовувати або передавати будь-яке з перерахованих вище прав інтелектуальної власності для будь-яких комерційних або некомерційних цілей без попередньої письмової згоди SIGMA MOBILE або відповідних власників прав.

11. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БЕЗПЕКУ

11.1. Ви розумієте та погоджуєтесь, що на роботу Програмного забезпечення, як і на більшість програмного забезпечення в Інтернеті, можуть впливати різноманітні фактори, включаючи, але не обмежуючись якість мережевих послуг, середовище використання, проблеми безпеки тощо, а також що інше завантажене та встановлене програмне забезпечення або веб-сайти, які відвідує користувач, можуть містити віруси чи інші шкідливі програми, що можуть загрожувати безпеці інформації та даних у вашому пристрої, а потім впливати на нормальне використання Програмного забезпечення. Рекомендується посилити обізнаність щодо інформаційної безпеки та захисту особистої інформації та звернути увагу на способи захисту даних за допомогою паролю.

11.2.Забороняється виробляти, публікувати, використовувати та поширювати будь-яку шкідливу програму, яка краде акаунти SIGMA MOBILE та іншу особисту інформацію.

11.3. Відповідальність за безпеку Програмного забезпечення та його нормальне використання – це спільна відповідальність користувача та SIGMA MOBILE. SIGMA MOBILE розумно та розважливо вживатиме необхідні технічні заходи для захисту інформації та безпеки даних вашого пристрою відповідно до встановлених стандартів, але ви визнаєте та погоджуєтесь, що SIGMA MOBILE не може надати повну гарантію.

11.4. Ви не повинні довіряти запитам із запозичення грошей, паролів або іншої інформації, що стосується власності. Крім того, завжди звертайте увагу на поради SIGMA MOBILE щодо запобігання шахрайським злочинам.

12. СТОРОННЄ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

12.1. Програмне забезпечення може використовувати стороннє програмне забезпечення або технології (включаючи відкритий код та код загальнодоступного домену, який може бути використаний для Програмного забезпечення), і таке використання є законним.

12.2. Якщо будь-які стороннє програмне забезпечення або технологія прийнято для використання в Програмному забезпеченні, SIGMA MOBILE має надати відповідні додаткові угоди до цієї Угоди, пакет у певній папці інсталяційного пакету Програмного забезпечення, або сторінки програмного забезпечення з відкритим доступом та інші форми, які можуть бути виражені як “Ліцензійний договір на програмне забезпечення”, “Ліцензійний договір”, “Ліцензія з відкритим доступом» або інші форми. Вищевказані угоди, інші документи та веб-сторінки, представлені через різні форми, є невід’ємною частиною цієї Угоди та мають таку ж юридичну дію, як і ця Угода. Ви повинні дотримуватися всіх цих вимог. У іншому випадку- третя сторона або компетентний державний орган може подати позов, що може призвести до накладення штрафів або застосування інших санкцій стосовно вас та вимагати надання відшкодування SIGMA MOBILE. Ви несете виключну відповідальність за відповідні юридичні обов’язки.

12.3. Відповідальність за вирішення спорів, що виникають внаслідок використання стороннього програмного забезпечення або технології третьої сторони для Програмного забезпечення, що не має відношення до SIGMA MOBILE несе третя сторона. SIGMA MOBILE не забезпечує підтримку користувачів жодного стороннього програмного забезпечення або технології. Якщо вам потрібна будь-яка підтримка, зверніться до розробника даного програмного забезпечення.

13. ІНШІ УМОВИ

13.1. Початок використання Вами Програмного забезпечення означає, що Ви прочитали та погодилися умовами цієї Угоди. SIGMA MOBILE залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, у разі необхідності. Ви можете перевірити умови Угоди в останній версії цього Програмного забезпечення. Якщо ви продовжуєте використовувати Програмне забезпечення після будь-яких змін умов цієї Угоди, це трактується як прийняття умов змін до Угоди. Якщо ви не приймаєте змінену Угоду, слід припинити використання Програмного забезпечення.

13.2. Ця Угода підписана в місті Києві, на території України та діє необмежений період часу.

13.3. Формування, набрання чинності, виконання, тлумачення та врегулювання спорів цієї Угоди регулюється законами України, без огляду на принципи колізійних законів.

13.4. Сторони зобов’язуються вирішувати будь-який спір шляхом переговорів і в досудовому порядку.

У разі неможливості вирішення спору шляхом переговорів та в досудовому порядку, спір може бути передано для вирішення у судовому порядку.

13.5 Заголовки всіх умов цієї Угоди вказуються для зручності та не мають фактичного значення. Вони не повинні братися за основу для тлумачення значення цієї Угоди.

13.6 Ця Угода розроблена та укладена двома мовами: англійська та українська. У разі будь-якої невідповідності та розбіжності між англійською версією та українською- українська версія має перевагу.

13.7 Якщо будь-яке положення цієї Угоди з будь-якої причини стає недійсним або не підлягає виконанню, інші умови залишаються в силі та обов’язкові для обох сторін.

Cайт використовує файли cookies для підвищення зручності користувачів. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies та приймаєте нашу Політику конфіденційності

Приймаю
×