22-07-2020

Без зайвих слів, історія від першої особи:
« Мені купили смарт мої друзі-волонтери у вересні 2014-го року, коли я воював у складі 11-го Батальйону Територіальної оборони «Київська Русь» у населеному пункті Фащевка (на схід від Дебальцево). Там почався наш бойовий шлях, коли бої з російськими найманцями велися кожен день. В районі бойових дій дуже тяжко було з стільниковим зв’язком, оскільки вежі були побиті або без електроживлення. Але мій Sigma mobile «ловив» зв’язок набагато краще ніж у моїх побратимів. До того ж дуже корисним було надання додаткової батареї, що в бойових умовах (коли електричного струму часто просто не було) дуже допомагало.
Далі ми з Sigma mobile були на Чонгарі (перешийок з Кримом), а весною 2015-го року – на шахті Бутівська (напроти Донецького аеропорту). Це місце, де по нас «гасили» кожен день і били по-взрослому, били одночасно з самоходок, з мінометів і з танків. В яких тільки умовах не прийшлося користуватися смартфоном, але він мене ніколи не підводив.
Важливим було те, що смартфон падав і був битий багато разів, але залишився цілим.
Наприкінці 2015-го року завдяки саме моєму смартфону Sigma mobile я навіть кинув паління, хоча до цього палив цигарки більше сорока років. Прийшлося на пару днів віддати смартфон на профілактику в сервісний центр на Степана Бандери (Київ, метро Петрівка ). А коли вийшов з сервісного центру, то відчув себе без смартфона начебто голий. Так стало незручно, так не по собі, ще вирішив заодно і палити кинути. Так з кінця листопада 2015-го року і не закурив ані разу. А сервісний центр мені дуже сподобався – і зробили все дуже швидко, і ціни дуже і дуже помірні.
Весною-влітку 2016-го року, вже «на гражданці», я керував групою своїх побратимів і ми виганяли рейдерів і просто бандитів з захоплених ними об’єктив під Одесою. Я і мій смартфон мали реальні бої з бандитами, навіть з використанням вогнепальної зброї, і знову мій Sigma mobile мене ані разу не підвів.
У 2017-му році ми зі смартфоном де тільки не були! Починаючі з пунктів Блокади постачання товарів в окуповану зону – Лісічанськ. Бахмут та інш.
Взагалі я дуже і дуже задоволений смартфоном Sigma mobile X-treme PQ11, але після майже чотирьох років інтенсивнішої експлуатації смарт просто перестає витримувати такі навантаження. Прийшов час міняти його.
Дякую Вам за такий продукт
З повагою.
Шашків Валерій »


Cайт використовує файли cookies для підвищення зручності користувачів. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies та приймаєте нашу Політику конфіденційності
Приймаю