Ми забезпечуємо повну інформаційну, технічну та сервісну підтримку кожному нашому покупцю.

Якщо у вас виникли питання, якщо вам потрібна консультація або допомога, звертайтесь до нашої  Служби сервісної підтримки клієнтів. Ми завжди раді вам допомогти.

В наших Авторизованих сервісних центрах ми надаємо як гарантійну підтримку, так і здійснюємо негарантійний ремонт нашої техніки.

 

Ознайомтесь з  УМОВАМИ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ!

 

Гарантійний строк та строк служби продукції Sigma mobile

Тип пристроюГарантійний строкСтрок служби*
Мобільні телефоні та смартфони серії X-treme18 місяців3 роки
Мобільні телефони12 місяців3 роки
Планшети12 місяців3 роки
Экшн-камери12 місяців3 роки
Блютуз-гарнітури та навушники12 місяців3 роки
Акумуляторні батареї ( в т.ч. вбудованого типу)6 місяців2 роки
Карти пам’яті, кабелі, гарнітури та інші аксесуари, які не потребують розбирання мобільного пристрою для їх заміни1 місяць2 роки

*строк служби визначається компанією Sigma mobile з відліком від дати виготовлення пристрою.

 

Пересилання Новою Поштою

Вам необов’язково приїжджати до Києва, щоб передати в ремонт ваш пристрій. Ви можете оформити пересилання пристрою в найближчому до вас відділенні Нової Пошти. Для цього необхідно виконати наступні умови:

  • Переконайтеся в наявності заповненого гарантійного талона від продавця.
  • Опишіть детально проблему і не забудьте вказати всі свої контактні дані для зворотнього зв’язку (телефони, e-mail).
  • Перепишіть (сфотографуйте) IMEI коди, серійний номер та повну назву моделі пристрою, тому що  ця інформація стане в нагоді вам при подальшому спілкуванні зі співробітниками  СЦ Sigma mobile і перевірці стану ремонту.
  • Упакуйте пристрій у зручну для транспортування упаковку, бажано в оригинальну. Обов’язково вкладіть комплектацію: батарею окремо, якщо вона знімна, USB-кабель, зарядний пристрій, заповнений гарантійний талон з товарним чеком, детальний опис проблеми і свої контактні дані.
  • Оформіть посилку у найближчому відділенні Нової Пошти на одержувача: ТОВ «СІГМА МОБАЙЛ», м. Київ, склад №17 , тел. +38 066 463-40-47. СЦ Sigma mobile бере на себе витрати по доставці  тільки у випадку гарантійного ремонту*.
  • Через декілька днів після відправки пристрою в ремонт переконайтеся, що товар знаходиться в АСЦ Sigma mobile. Для цього введіть IMEI код або серійний номер вашого пристрою в рядок пошуку “Перевірити стан ремонту” . Якщо ваш пристрій не ідентифікується у пошуку, зателефонуйте в СЦ за вказаними в розділі Контакти телефонами, або надійшліть запит на адресу service@sigmamobile.net.

*  У разі, якщо ремонт гарантійний, оплата пересилки товару Новою Поштою до СЦ і назад (за умови відправки “Відділення”-“Відділення”)- за рахунок сервісного центру. Якщо ремонт негарантійний, тоді відправка до СЦ і назад – за рахунок покупця.

 

Негарантійний ремонт

Ми надаємо послуги по ремонту або заміні деталей пристроїв Sigma mobile після закінчення строку гарантійного обслуговування. Наші висококваліфіковані інженери в найкоротші терміни проведуть діагностику, усунуть недоліки та здійснять заміну необхідних запчастин та подовжать строк служби вашего пристрою.

 


Увага!

Після закінчення ремонту пристрій може зберігатися в СЦ Sigma mobile (Київ) безкоштовно не більше 30 календарних днів (з дня оповіщення власника пристрою про завершення ремонту).

При зберіганні пристрою понад 30 календарних днів встановлюється оплата в розмірі 5 грн /доба, якщо інше не обумовлено з власником.

Максимальний термін зберігання телефону – 120 календарних днів. Після закінчення 120 днів пристрій може бути реалізовано на розсуд СЦ Sigma mobile.

Результати пошуку

Cайт використовує файли cookies для підвищення зручності користувачів. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies та приймаєте нашу Політику конфіденційності

Приймаю
×