Більше 10 років тому український бренд Sigma mobile був заснований командою ентузіастів-фахівців в області IT-техніки, телефонії і радіозв’язку. Своєю місією прагнемо створювати унікальні продукти для українського ринку гаджетів, які не просто враховують побажання користувачів IT-техніки, а й були прийнятними за співвідношенням якості та ціни.

Були і є першими, хто запропонував українському ринку вітчизняний мобільний телефон для людей старшого покоління, і навіть придумали йому назву «бабусяфон», яка відмінно прижилася в розмовній мові.

Були і є першими, хто запропонував українському ринку захищений мобільний телефон, який за характеристиками не поступається дорогим міжнародним аналогам, але при цьому мав доступну для споживача вартість.

На сьогодні в асортиментному портфелі Sigma mobile присутні:

  • Xtreme cерія представлена захищеними мобільними телефонами, телефонами-раціями, смартфонами – пило-водонепроникні, стійкі до випадкових падінь і механічних пошкоджень. Такі пристрої є ідеальними для подорожей, походів і експедицій, риболовлі та полювання, будмайданчиків і фермерських господарств, кур’єрских служб та складских приміщень.
  • X-style серія – це стильні, витончені, з цікавими функціональними особливостями телефони, смартфони та планшети. Кожна модель серії має свою унікальну родзинку.
  • Comfort 50 серія представлена GSM телефонами з функцією SOS. Відмінні апарати як для людей старшого покоління, так і для молодших школярів. Головні переваги таких телефонів – великі кнопки і цифри на екрані, гучний звук, логічно-інтуїтивне меню і, звичайно ж, незамінна в екстрених випадках кнопка SOS.
  • Xsport серія потужна та універсальна – екшн-камери, павербанкі та інші гаджети для людей, яким важливо бути активними «поза домом».
  • Xmusic серія гарно звучить та відтворює найвибагливіші мелодії захищеною бездротовою гарнітурою та навушниками.
  • Для всіх серій телефонів та гаджетів є аксесуари – захисні скла і плівки, чохли, кабелі, товари для спорту і туризму.

 

Своє головне завдання ми бачимо в створенні якісних і надійних товарів, з урахуванням побажань користувачів і тенденцій розвитку світових технологій і з найкращим співвідношенням ціна/якість.  Підрозділ R&D постійно тестує багато новинок для задоволення потреб амбасадорів бренду Sigma mobile.

Метою та баченням компанії є популяризація в суспільстві українського  продукту, сталий розвиток і зміцнення національного потенціалу в галузі IT-технологій.

Cайт використовує файли cookies для підвищення зручності користувачів. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies та приймаєте нашу Політику конфіденційності

Приймаю
×