21-07-2020

ІСТОРІЯ SIGMA MOBILE X-TREME PQ22 В АТО

Ця історія трапилася в 2015 році. В той час Захисник нашої держави Святослав Повстюк перебував на службі в східній частині України в складі розвідувальної роти 30 бригади

В одному із запеклих боїв – під час штурму села Логвиново, Артемівського району, Донецької області, наші військові потрапили в засідку. Почався  обстріл з ворожої сторони, під час якого наш герой отримав два важких поранення ніг – перша куля влучила у внутрішню сторону ноги, друга – рикошетом від землі тупою стороною потрапила у стегнову кістку. Третя куля теж призначалася Святославу, але, завдяки щасливому збігу обставин, куля влучила в телефон – Sigma mobile X-treme PQ22, що боєць носив у правому нижньому кармані бронежилету – підсумку для гранат. Як результат – куля розтрощила нижню частину телефону, і, на щастя, не зачепила Святослава.

Зі слів бійця, взявши телефон в руки, він здивувався, що той увімкнувся та ще й працював (за виключенням механічних нижніх кнопок та мікрофону, куди і влучила куля).

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт:

We use cookies to improve website performance, analysis, and personalization of websites. By using the site or by clicking I agree you agree to our Privacy Policy

I accept
×