29-08-2019

Google пропонує вхід без пароля для користувачів Android

Якщо Ви, як більшість людей, створюєте і вводите різні паролі для всіх своїх облікових записів, можливо ви займаєтесь одним з найнудніших занять на сьогоднішній день. А  найгірше, що паролі навіть не є надійними, оскільки незліченну кількість разів їх зламували та розповсюджували по всій мережі.

Для того щоб уникнути нудьги і, що важливіше, ризиків для безпеки, пов’язаних з паролями,  на сьогодні Google пропонує на деяких веб-сайтах опцію входу без пароля на основі відбитків пальців, не використовуючи нічого, крім  пристроїв Android.

«Ця нова можливість відзначає ще один крок нашої подорожі до того, щоб зробити автентифікацію більш безпечною та простою для всіх», – висловилися інженер-програміст Донджін Хе та менеджер по продуктам Крістіан Бренд у своєму блозі.

 

 

 

Високорівнева архітектура використання відбитків пальців або блокування екрана на пристроях Android для перевірки ідентичності користувача без пароля

Крім того, що вони невразливі до «фішингових атак», облікові дані, які використовуються для нового методу автентифікації, не можуть бути перехоплені або зламані з серверів компанії через локальне зберігання на вашому пристрої.

Послуга тепер доступна для пристроїв Google Pixel, і незабаром буде впроваджена для всіх смартфонів із операційною системою Android 7 або новіших версій. Автентифікація проводиться за допомогою відбитків пальців або того способу, який ви зараз використовуєте для розблокування вашого телефону.

Наразі ця функція працює лише для перегляду та редагування паролів, які Google зберігає для вас на passwords.google.com, але незабаром має стати доступною для багатьох інших служб Google та Google Cloud.

Нова функція стала можливою завдяки відкритому стандарту автентифікації під назвою FIDO2 – усі пристрої з операційною системою Android 7 або новіші версії мають сертифікат FIDO2, який Google розробив у співпраці з консорціумом під назвою Alliance Fast Identity Online (FIDO).

 

Джерело: technology.org

Cайт використовує файли cookies для підвищення зручності користувачів. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies та приймаєте нашу Політику конфіденційності

Приймаю
×